top of page
aluminium i puszki pattern.png

Rozlew Twojego produktu na naszej nowoczesnej linii do rozlewu to nie wszystko, w czym możemy Ci pomóc!

Jakie usługi świadczymy dodatkowo?

 

- TRANSPORT
Zamawiasz u nas opakowania i nie masz własnego transportu? Nie ma problemu! Dostarczymy zamówienie na wskazany przez Ciebie adres.

- ETYKIETOWANIE
Proponujemy 4 rodzaje etykietowania puszek:

  1. Etykiety samoprzylepne aplikowane na puszki po rozlewie, wykonywane wg dowolnego wzoru dostarczonego przez klienta. Zaletą tych etykiet jest niska cena i niewielkie serie produkcyjne.

  2. Etykiety typu SHRINK FOIL obkurczane na puszkach pod wpływem ciepła. Znacznie lepiej pokrywająca puszkę etykieta uatrakcyjnia produkt, pozwalając mocno się wyróżnić na półce.

  3. Puszki drukowane przez producenta – możemy zamówić u producenta puszki z dowolną litografią. Minimalne zamówienie to 100 000 puszek.

  4. Etykiety hybrydowe: możemy zamówić u producenta puszki drukowane zawierające jedynie tło i/lub nazwę browaru, a następnie po nalaniu piwa nakładamy na taką puszkę etykietę samoprzylepną uzupełniającą np. o rodzaj piwa. 


 - BADANIE PUSZEK I ICH ZAWARTOŚCI 
Zbadamy na profesjonalnym sprzęcie szczelność zamknięcia puszki co jest kluczowe dla jakości produktu oraz wykonamy analizę rozlewanego piwa/napoju. Mamy wieloletnie doświadczenie w dzidzinie rozlewu
i opakowań, zadzwoń doradzimy najlepsze rozwiązanie.
 
 - KONSULTACJE TECHNOLOGICZNE
Oferujemy konsultacje technologiczne na najwyższym poziomie. Nasz Konsultant - Marek Tracz, swoje 35-letnie doświadczenie zdobywał w Browarze w Leżajsku oraz Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie.

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia?
Skontaktuj się z nami.

Postaramy się znaleźć optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

DODATKOWE USŁUGI
OBEJRZYJ JAK WYGLĄDA PROCES ETYKIETOWANIA:
bottom of page